Yedikule Vestel Servisi

Vestel’in en çok kullanılan beyaz eşya markalarından biri olmasınını sebeplerinden birisi yaygın teknik servis ağı olmasıdır. Diğer markalar için aynı şey söz konusu değil diyebiliriz. Yedikule’de oturuyorsanız çevrenize baktığınızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Nerdeyse her köşe başında bir Vestel servisi vardır. Klimanızın veya buzdolabınızın bozulması veya bakımının gelmesi durumunda her defasında bu servislerden birini ararsınız ve çoğu zaman da memnun kalmazsınız. Çünkü rekabet arttıkça fiyatlar da kızışacaktır. Bununla birlikte fiyatı düşük olan servisler daha çok tercih edilmesine rağmen düşük fiyata karşılık kalitesiz hizmet verecekler, kalitesiz yedek parça kullanacaklar ve bunun gibi bir çok sorun yaşayacaklardır.

Bizim servisimiz ise Yedikule’de oturan vatandaşlarımızın malumudur. Biz 1998 yılından beri Fatih ilçesindeki tüm semtlere hizmet veriyoruz. Bu yıldan bu güne dek sunduğumuz tüm hizmetler kalite adına örnek teşkil edecek düzeyde oldu hep. % 100 orjinal yedek parça kullanmamız tamirden veya bakımdan sonra cihazınızın aynı sorunu yaşamamasını sağladı. Biliyorsunuz ki cihazınızın bir parçası bozulduğu zaman kalitesiz veya orjinal olmayan parça taktırırsanız cihazınız bir süre sonra tekrar bozulur. Bu durum tekrarlanırsa artık cihazınızın ömrü tamamen bitebilir. Bunu bildiğimiz için biz hep orjinal Vestel yedek parça kullanmaktayız.

Bakım konusunda da yine aynı şekilde biliyorsunuz ki eğer cihazın bakımı 2 saat kadar sürecekse bu süreyi azaltmaya çalışıp üstünkörü çalışarak 1 saatte halletmek hem işe önem vermemek hem verdiğiniz paraya saygısızlık hem de hizmetin tam bitmemesine neden olur. Oysa ki biz tamir gibi işlerimizin yanında bakım için de zamana değil size, verdiğiniz paraya ve işimize saygı gösteriyoruz. Mesela Vestel bulaşık makinenizin bakıma ihtiyacı var. Bazı parçaların kireçlerinin temizlenmesi ve bazı parçaların yağlanması gerekiyor. Eğer bunu adresinizde yapmak uzun sürüyorsa size sıkıntı vermemek için cihazınızı servisimize götürüyoruz. Servisimizde en iyi şekilde bakımını yapıp adresinize tekrar teslim ediyoruz.

Yedikule Vestel servisi deyince yukarıda yazdığımız hizmet kalitemizden dolayı akla her zaman biz geldik. Telefon numaramızı da unutmamanız için buraya bir kez daha yazıyoruz : (0212) 534 66 30. Bizi bu telefon numarasından günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz. Vestel ile ilgili hangi talebiniz olursa olsun biz yanıtlamaktan geri durmuyoruz. Telefonda servis kaydınızı aldıktan hemen sonra da teknik servis arkadaşlarımızı adresinize yönlendiriyoruz.

Facebook sayfamızı görüntülemek için tıklayın = Facebook Fatih Vestel
Twitter’da takipçimiz olmak için tıklayın = Twitter Fatih Vestel

Saygılarımızla
Fatih Vestel Servisi
(0212) 534 66 30
http://www.fatihvestelservisi.com

Share Button
Call Now ButtonTIKLA ARA