Vestel Fatih Servisi Sitemiz Açıldı

web -sitemiz-150×150.jpg” alt=”Vestel Fatih Servisi Sitemiz Açıldı” class=”alignleft size-thumbnail wp-image-29″ data-mce-src=”http://www.fatihvestelservisi.com/wp-content/uploads/2014/06/fatih-vestel-servisi-web-sitemiz-150×150.jpg” width=”150″ height=”150″>2006’dan beri Fatih’te siz değerli müşterilerimize sayısız kere hizmet verdik. Gerek Vestel marka klimaların gerek yine Vestel marka kombiler ve beyaz eşyaların tamir & bakımlarında en iyi hizmeti sunmaya çalıştık. Zannediyoruz ki bunda da başarılı olduk. Siz değerli müşterilerimizden hep iyi takdirler aldık. Bu da bizim daha da kaliteli hizmet verme konusunda yüreklendirdi.

Şimdi de bu kaliteli hizmetlerimizi web sitemizi açarak taçlandırdık. Artık vestel fatih servisi web sitesi hizmetinizde. Çünkü bu güne kadar edindiğimiz deneyimleri daha fazla kullanıcıya aktararak onları da kaliteyle tanıştırmak istiyoruz. Ayrıca kaliteli hizmet vermemiz cihazların deneyimsiz ellerde daha da bozulmasını engeller, bizi seçtiğiniz için. Web sitemizin ana sayfasında yazdığı gibi hem hızlıyız, hem deneyimliyiz, hem parçalarımız orjinal, hem de garantiliyiz.

Fatih Vestel Kombi ServisiYani diyelim ki Vestel marka kombiniz var ve bu kombi bir süre sonra haliyle bozuldu. Veya ara sıra durmaya başladı. Siz tabii ki ya internetten servis ararsınız ve bulduğunuz kişilere tamir ettirmek istersiniz. Ancak gelen kişilerin deneyimli, uzman, garantili, kibar ve düzgün olup olmadıklarını bilemezsiniz. Ancak biz bu koşulların hepsini sağladığımız gibi yaptığımız tamir veya bakımda herhangi bir sıkıntı olursa o sıkıntıyı giderene kadar size hizmet vermeye devam ediyoruz. İşte Vestel Fatih servisi bunun için var.

Web sitemizin bir başka yararı da yine edindiğimiz deneyimleri buradan paylaşıcaz. Yani cihazlarınızın ufak tefek arızaları varsa yayınlayacağımız ufak ipuçlarıyla kendiniz halledebilirsiniz. Böylece az veya çok tasarruf etmiş olursunuz.

Vestel Fatih Servisine Ulaşın

Fatih Vestel Servisi telefon numarasıBizlere ulaşmak çok kolay. Biz sadece haftaiçi de hizmet vermiyoruz, biz haftasonu da hizmet veriyoruz. Hatta bazı zamanlarda haftasonu pazar bile hizmet verdiğimiz oluyor. Onun için telefon numaramızı yani (0212) 534 66 30 numarasını istediğiniz gün arayabilirsiniz. Kaydınızı aldıktan sonra teknik servisteki arkadaşlarımız duruma göre hemen verdiğiniz adrese göre yola çıkacaklardır.

Arızalar da duruma göre ya adresiniz de ya da uzun süreceği için kendi servisimizde yapılmakta. Eğer taşıma zorluğundan çekinmiş olsaydık uzun da sürse kalitesiz şekilde evinizde veya işyerinizde gerekli işlemleri yapardık. Ancak bizim için önemli olan sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesi.

Fatih verdiğimiz tüm bu kaliteli hizmetleden dolayı kaliteli bir Vestel servisini kazandı. Tüm müşterilerimize ve kullanıcılarımıza hayırlı olsun.

Not : Aynı zamanda Facebook sayfamız da açılmıştır. Gitmek için tıklayın : Fatih Vestel Servisi Facebook

Vestel Fatih servisi
0212 534 66 30
http://www.fatihvestelservisi.com

Share Button
Call Now ButtonTIKLA ARA