Vestel Fatih Klima Servisi

Değerli Fatih sakinleri, Vestel marka klimalarınızın bakım ve tamirleri için kaliteden vazgeçmeyin lütfen. Biz size kaliteli ve hızlı ve uygun fiyatlı ve garantili servis sunuyoruz. Bizi şu numaradan arayın :
(0212) 534 66 30

Çünkü kalitesiz servislere yaptırdığınız tamir ve bakımlar bir süre sonra başınızı çok ağrıtacaktır. Aynı sorunları ziyadesiyle fazlasını tekrar yaşayacaksınız. O yüzden değerli Fatihliler Vestel klimalarınız için servis arıyorsanız kaliteden hiç bir zaman vazgeçmeyin. Biz yakınınızdayız.

Vestel fatih klima servisi

Vestel klimalar ülkemizin değerli bir markasının gerçekten çok kaliteli ürettiği klimalardır. Fatih’te oturan değerli kullanıcılarımız tespitlerimize göre genellikle Vestel klimaları tercih ediyor. En doğrusunu yaptığınızı düşünüyoruz. Zaten kaliteli bir cihaz uzun yıllar bozulmadan ve size sıkıntı yaratmadan çalışır. Bu da evinizin rahatlığına rahatlık katar.

Fatih Vestel Klima Tamir / BakımBir süre sonra doğal olarak her cihaz gibi bozulursa ve bakım yapılması gerekirse bu da çok normaldir. Bu durumda yapmanız gereken yukarı satırlarda yazdığımız gibi kaliteli bir servis çağırmaktır. Bizim teknik servis olarak hizmetimiz siz telefonu açar açmaz başlamaktadır. Klimanızın olduğu adres neredeyse teknik servis arkadaşlarımızı hemen oraya yönlendiririz. Biz genellikle Fatih içinde çalıştığımızdan teknik servis arkadaşlarımız çok uzaklarda olmazlar. Adresinize gelen arkadaşlarımız hemen arıza tespitine başlarlar. Eğer kısa bir arıza ise sizi fazla bekletmeden hemen arızayı orada çözerler. Eğer uzun bir zamanı varsa o halde klimanızı ücretsiz olarak alıp servisimize getirip burada gerekli işlemleri yaparlar. Bakım yapılacak ise zaten çoğu zaman 1-2 saat içerisinde klimanızı bize özel temizleme aletleri ve sıvılarıyla ilk günkü hale getirirler. Unutmadan söylemek gerekirse yılda 1 kere klimanızın bakımını yaptırmak klimanızın ömrünü uzatır.

Fatih Vestel Klima Servisi BakımıTeknik servis arkadaşlarımızdan bahsetmek gerekirse tüm çalışma arkadaşlarımız işinin ehlidir. Uzun yıllar bu işte çalışmış ve müşteriye karşı nazik olabilen kişilerden seçiyoruz ekibimizi. Sizler de böylece zaten klimanızın tamir ve bakım işleriyle uğraşırken evinize veya dükkanınıza gelen kişiyle beyhude yere uğraşmamış oluyorsunuz. Vestel marka klimalarınızı da hatta başka cihazlarınızı da gönül rahatlığıyla teknik servis arkadaşlarımızın eline teslim edebilirsiniz.

Orjinal Parça Kullanıyoruz

Bunların yanında hatırlatmak gerekirse eğer tamir veya bakım yapıldığı zaman bir parça değişecekse montajını yapacağımız yeni parça %100 orjinal parçadır, bu konuda herhangi bir sıkıntı olmamaktadır. Yani maliyeti düşürme amaçlı sahte ve kötü kalite parça kullanmıyoruz. Tamamen orjinal ve kaliteli yedek parçalar kullanmaktayız.

Fatih Vestel Klima Servisi telefonSon söz olarak bu noktaya kadar bizi okumuş iseniz öncelikle teşekkürlerimizi sunuyoruz. Web sitemizin çeşitli yerlerinde telefon numaralarımız bulunmaktadır. Hatırlatmak için : (0212) 534 66 30 Eğer pazar günü aramak isterseniz hemen müjdeyi verelim ki biz sizlere daha iyi ve yoğun hizmet vermek için bazen pazar günleri bile hizmet vermekteyiz.

Uzun ömürlü klimalar dileğiyle.

Not : Vestel’in ana sitesinden klima modellerine şu bağlantıdan bakabilirsiniz Vestel Klimalar

Vestel Fatih Klima Servisi
0212 534 66 30
http://www.fatihvestelservisi.com

Share Button

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA