Fındıkzade Vestel Servisi

Fındıkzade Vestel ServisiFındıkzade’de Vestel servislerinden biri olarak öncelikle müşterilerimize nasıl hizmet verdiğimizden bahsedelim. Biz Fatih içindeki ve çevresindeki tüm semtlerde 1998 senesinden beri hizmet veriyoruz. Bu işte büyük bir deneyim sahibi olarak işlerimizin daha hatasız ve hızlı olmasını sağlıyor. Deneyimin yanında yaptığımız tamir olsun, bakım olsun veya parça değişimi olsun her işi büyük hassasiyetle yerine getiriyoruz. Bunun yanında en büyük avantajımız ise bize gelen tüm müşterilerimizle en nazik ve en anlayışlı şekilde iletişim kuruyoruz. Belki de yıllardır bizi seçmenizin en büyük nedeni bu. Çünkü sizlerden gelen mesajlara ve tebriklere baktığımızda en çok iletişim şeklimizin iyiliğinden bahsediyorsunuz.

Kaliteli Fındıkzade Vestel ServisiDurum böyle olunca kalite de kaçınılmaz oluyor. Kalitenin başka bir etkisi daha var. Eğer kalitesiz bir servise klimanızı, buzdolabınızı, bulaşık makinesi veya ankastre fırınınızı tamir ettirirseniz büyük olasılıkla bir süre sonra aynı hata tekrar başgösterecektir. O yüzden bu işler için önce sık eleyip iyi dokumanızı öneriyoruz. Eğer bu yazıyı okuyorsanız en kaliteli servislerden birisini halihazırda tanıyorsunuz demektir. Telefon numaramızdan bilgi alabilir ve hemen kaydınızı yaptırabilirsiniz. (0212) 534 66 30

Kalitemizi kısaca açıklamak gerekirse biz elimizdeki işlere yukarıda yazdığımız gibi en büyük ihtimamı gösteriyoruz. Eşyanıza baktığımız andan gerekli çalışmayı bitirene kadar hem garantimiz altında hem de en iyi şekilde çalışıyoruz. Mesela parça değişecekse kullandığımız Vestel yedek parça tamamen orjinaldir. Yine aynı şekilde klima temizliği için de kullandığımız ürünler sağlığınıza zarar vermeyen türdendir. Kısaca Fındızade Vestel servisi aradığınız servistir.

Fındıkzade Hızlı Vestel ServisiHız konusunda da bir çok rakibimizden daha hızlı olduğumuzu söyleyebiliriz. Her geçen senede teknik ekibimizin sayısını arttırıyoruz. Ayrıca ekip arkadaşlarımıza iletişimden teknik bilgiye kadar, yeni Vestel modellerini tanımnmasından Fındızade sokaklarını ezbere bilmesine kadar her türlü eğitimi veriyoruz. Kolay bir şekilde hizmet vermeye çalışsaydık bu kadar bilgi yatırımını yapmazdık tabii ki.

Fındıkzadeli Vestel kullanıcılarımızdan gelen mesajlara göre de eğer bir servisimize aldığımız eşyanız daha sonra herhangi bir sıkıntı göstermişse bunun çözümünü sizinle birlikte buluyoruz. Yani belki o elektrik gidiş gelişindeki dengesizlikler cihazınızda o hataya neden oluyordur. Bunu sizinle birlikte tespit edip bir daha aynı sorunu yaşamamak için uğraşıyoruz.

Elimizden geldiğince anlatmaya çalıştığımız gibi Fındızade Vestel servisi olarak bizi gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz..

Her şey sizin sağlığınız ve rahatlığınız için.

Fındıkzade Wikipedia maddesine bakmak için tıklayın : Wikipedia Fındıkzade
Google haritalarda Fındıkzade haritası için tıklayın : Fındıkzade harita
Facebook sayfamız için tıklayın : Fatih Vestel Facebook

Fındıkzade Vestel Servisi
(0212) 534 66 30
http://www.fatihvestelservisi.com

Share Button
Call Now ButtonTIKLA ARA