Fatih Vestel Servisi Hakkında

1998 yılında Vestel ile ilgili ufak tefek tamirat işleri yaparak başladık işimize. O zamanlar Fatih’te bizler kadar deneyimli çok fazla teknik servis bulunmamaktaydı. Fatih dışında bir çok yerde Vestel servisi vardı ancak İstanbul’da toplasanız iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar servis vardı. Tabii bazı tamir işiyle uğraşanlar Vestel olsun diğer markalar olsun bu cihazları tamir ediyorlardı ama sadece Vestel’e odaklanmış firma / servis sayısı dediğimiz gibi iki elin parmaklarını geçmeyecek sayıdaydı.

Biz o tarihlerde sizlere hizmet vermeye başladığımız zaman tıpkı bugünkü gibi kaliteyi, güveni, uygun fiyatı, nazikliği, hızı ve bilimum değeri ilke edinmiştik kendimize. Bugün de zaten sizlerin de bildiği gibi bu değerlerle hizmet vermeye devam ediyoruz. İşte bu ilkeler bizim diğer servisler arasından sıyrılıp bugüne kadar gelmemizi sağladı. İşte bu ilkeler bizim dünden bugüne sizlerin devamlı aradığı servislerden biri oldu. Bununla ne kadar övünsek azdır.

Halbuki bu ilkelerimiz olmasaydı ve kısa vadeye odaklanıp sırf para kazanmaya çalışsaydık inanın ki 2000-2001 yılında biz bu işi tamamen bırakmıştık. Ama biz hep uzun vadeli düşündük, hep ilkelerimizle birlikte yürüdük ve parayı arkaplana atıp önemli olan hizmet vermek dedik. Bunu da gördüğünüz gibi başardık. Başarmaya da devam ediyoruz. Biliyoruz ki ne kadar uzun zamandır bu işi bu şekilde yapıyor olursak olalım bu değerlerin tersine gidersek zamana yenik düşeriz. O yüzden hem sizler için hem de geçmiş günler için hem de hedeflerimiz için bugüne kadar nasıl çalıştıysak yarın da öyle çalışacağız.

Sunduğumuz hizmetlere gelince zaten diğer sayfalarımızda ve yazılarımızda bunları ayrıntılı şekilde açıklıyoruz. Fatih bölgesi içinde Vestel Servisi olarak Vestel marka her türlü cihazınızın tamir, bakım ve yedek parça işlemlerini yapıyoruz. Bu cihazların içinde bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, ankastre fırın, ankastre ocak, elektrik süpürgesi ve mutfak robotları bulunmaktadır. Bu eşyalarınızın hepsi için bizi istediğiniz saatte aramanız mümkün. Eğer mesai saatleri dışında bize ulaşamadıysanız iletişim sayfamızdan formu doldurarak da kayıt yaptırabilirsiniz.

Share Button
Call Now ButtonTIKLA ARA