Fatih Vestel Buzdolabı Servisi

Fatih Vestel Buzdolabı Servisi Fatih’teki en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir Vestel servislerinden biri olduğumuzu her yazımızda belirtiyoruz. Bunu belirtirken de siz değerli müşterilerimizin zaten bunu bildiğini ve yıllardır bizi seçtiğinizi de ekliyoruz. Buzdolabı konusunda da servisimiz üst noktalarda. Yani Vestel servisi olmak demek Vestel’in her cihazı için bakım, tamir ve yedek parça hizmeti sunmak demektir. Doğal olarak biz buzdolabı servisi olarak da hizmet veriyoruz. Birbirini tamamlayan hizmetlerdir bunlar.

Buzdolapları belki klimalardan sonra en zorunlu ihtiyaç. Aslında bazı evlerde klima bile yok, hatta bulaşık makinesi bile yok ama buzdolabı neredeyse her evde var. Markası da Vestel ise sizler de biliyorsunuz ki uzun yıllar kullanılmaya elverişli bir eşyanız var demektir. Çünkü Vestel üretici fabrikası da biliyor ki tüm beyaz eşyalar içinde en zorunlusu buzdolabıdır. O yüzden en yüksek kaliteli buzdolabı üretilir siz değerli kullanıcılarımız için.

Vestel Fatih Buzdolabı TamiriAncak bu da sonuçta bir elektronik eşyadır. Bunun da bir ömrü vardır. Tabii ki bozulacak ve belli sürelerde bir bakım yapılacak. Öncelikle şunu yazalım ki, Fatih sakinlerimizden bir kısmı buzdolapları için bizimle iletişime geçiyor bakım için. Buzdolabının bakımı olur mu demeyin. Nasıl ki klimaların yıllık bakımları varsa buzdolaplarının da var. Bu şekilde bakımlarını yaptığımız buzdolapları gerçekten diğer bakımsız buzdolaplarına göre hem daha az enerji harcıyor, hem daha iyi soğutuyor hem de daha uzun ömürlü oluyor. Siz de 5-6 senelik bir buzdolabına sahipseniz ufak da olsa
topyekün de olsa buzdolabınızın bakımını yaptırın, kesenize ve sağlığınıza etkisi büyük olacaktır.

Vestel Yeni Buzdolabı ModeliTamir için pek bir şey söylememize gerek yok. Servisimizin kalitesi hakkında olsun, hızlı şekilde tamir edilmesi olsun, siz zaten durumu biliyorsunuz. Biz sizi 1 saat bile fazladan mağdur etmeden tamir süresi ne kadarsa hızlıca yapıyoruz ve buzdolabınızı kullanıma hazır hale getiriyoruz. Özellikle Fatih’teki bazı teknik servisler orjinal olmayan sahte buzdolabı yedek parçası kullanabiliyor. Tabii değil Fatih’te her yerde mevcut böylesi firmalar. Biz Fatih Vestel buzdolabı servisi olarak her işimizde her zaman orjinal yedek parça kullanmaktayız. Ve kullandığımız parçalar garantilidir.

Buzdolabınızın bozulmasını beklemeyin. En azından yılda bir kere veya en kötü 2 yılda bir kere bakım yaptırın. Bunun maliyetleri çok fazla değildir. Özellikle bizim servisimizde teknik servis ücretleri piyasa fiyatındadır. Böylece yıllarca tüm gıda ve içeceklerinizi bozulmadan koruyan temiz Vestel buzdolabınızla ev konforunuz en üst mertebede kalmış olacak.

Vestel Buzdolabı modelleri için tıklayın = Vestel buzdolabı modelleri
Facebook sayfamızı görüntülemek için tıklayın = Facebook Fatih Vestel
Twitter’da takipçimiz olmak için tıklayın = Twitter Fatih Vestel

Sevgi ve saygılarımızla
Fatih Vestel servisi
(0212) 534 66 30
http://www.fatihvestelservisi.com

Share Button
Call Now ButtonTIKLA ARA