Edirnekapı Vestel Servisi

Edirnekapı Vestel ServisiEdirnekapı Vestel servisi olarak öncelikle nasıl hizmet verdiğimizden bahsedelim. Her bölgede olduğu gibi edirnekapı müşterilerimizin de bizim için memnuniyeti çok önemli. Bir çok müşterimizin mağduriyeti beyaz eşya tamiri ve bakımıdır. Biz Vestel bünyesi olarak yetişebildiğimiz şartlarda takım arkadaşlarımızla beraber müşterimizin mağdur olmasını engelliyor bununla beraber Vestel ailesini üst basamaklara taşıyoruz.

Tek idealimiz Vestel kulanıcılarının şikayetlerini önlemek ve uzun ömürlü eşya kullanımını sağlamak. Kullanıcılarımızın izlenimleri görüşleri bununla beraber şikayetleri Vestel ailesinin altın anahtarıdır. Vestel ailesi her ilde, ilçede olduğu gibi Fatih’in yine bir çok semti gibi fazla nüfuslu olan Edirnekapı semtine de ulaşım sağlamaktadır. Yıllardır sürdürdüğümüz çalışma performansı ve deneyimlerimiz her zaman olduğu gibi bir çok Vestel kullanıcısını memnun etmiş bununla beraber devamlı kullanmaya itmiştir.

Edirnekapı Vestel Servisi KlimaVestel ailesi her türlü beyaz eşyayı satmakla beraber alım bakım vs. tüm kotrollerden geçirmektedir. Müşterilerimizin en hassas noktalarından biride kullanımını sağladığı eşyanın ömrünü uzatmak yani her ne olursa olsun servis kapsamını istemesidir. En çok karşılaştığımız durumlardandır bu ve biz Vestel bünyesi olarak bünyemizde barındırdığımız her müşterimizin kullanmakta olduğu cihazı belirli kontrollerden geçirerek müşteriyi bilgilendiririz. Buna bakarak gereken işlemi yaparız ve müşteri mağduriyetini ortadan kaldırırız.

Edirnekapılı Kullanıcılarımız Bizden Memnun

Bu çalışmaları yaparak siz değerli Edirnekapı sakinlerine üst düzey hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Sizlerden gelen yorumlara baktığımızda emeklerimizin karşılığını sizin güzel yorumlarınızla almaktayız. Ayrıca servisimizi arayıp herhangi bir Vestel eşyasının bakımını & tamirini yaptırmak isteyen kullanıcımız bir sonraki seferde başka bir servis aramıyor. Yine bizi seçiyor. Bu da demek oluyor ki her şekilde kaliteli hizmet verdiğimizi sizler de görüyorsunuz.

Edirnekapı Vestel Teknik ServisiBu noktaya elbette basit ve ucuz işçilik yaparak gelmedik. Biz her zaman için orjinal yedek parça kullandık. Her zaman müşterimize kibar davrandık Her zaman en hızlısı olmaya çalıştık. Hiç bir zaman müşterimizin işini yarıda bırakmadık. Hiç bir zaman cihazınızın bakımını erken bitirmek için üstünkörü çalışmadık. Hatta tüm bunları yapabilmek için pazar günleri bile çalıştık. Emeklerimizin karşılığını bu şekilde aldık. 1998 yılında başladığımız Edirnekapı Vestel servisi işimize bugün de aynı heyecanla devam ediyoruz.

Bize ayrıca şunun için de ulaşabilirsiniz. Mesela bazen müşterilerimiz 0212 534 66 30 numaralı telefonumuzdan bizi aradığı zaman hangi Vestel klimayı veya hangi Vestel buzdolabını seçeceğini sorabiliyor. Biz müşterimizin isteğine hiç bir zaman cevap vermezlik yapmadık. Her ne kadar teknik servis olsak bile Vestel’in her cihazıyla ilgili bilgi sahibiyiz. Bu yazıyı okuyan kullanıcılarımız da bize Vestel’in modelleriyle ilgili bilgi danışabilirler.

Twitter hesabımızı takip etmek isterseniz tıklayın : Fatih Vestel Twitter

Saygılarımızla
Edirnekapı Vestel Servisi
(0212) 534 66 30
http://www.fatihvestelservisi.com

Share Button
Call Now ButtonTIKLA ARA