Cerrahpaşa Vestel Servisi

Cerrahpaşa Vestel servisiCerrahpaşa, Fatih’in önemli semtlerinden biri. Nüfus olarak da kalabalık bir semt. Vestel markası deneyimlerimize göre bu semtin değerli sakinlerince de yoğun olarak kullanılıyor. Biz Vestel servisi olarak Fatih ve semtlerine odaklandığımız için Cerrahpaşa’ya da hizmet sunuyoruz. Başka ilçe ve semtlerden daha çok burada hizmet verdiğimiz için haliyle hizmetlerimiz hem daha hızlı, hem daha kaliteli hem de daha memnuniyet verici oluyor. Cerrahpaşa Vestel kullanıcılarından edindiğimiz izlenimler bu şekilde.

Bu hizmet kalitesini arttırmak için biz bazen pazar günleri bile çalışıyoruz. Değerli kullanıcılarımız mesela cuma veya cumartesi günü bize telefon açıp servis kaydı yaptırmışsa tabii ki duruma göre hemen o gün teknik ekibimizi adrese yönlendiriyoruz. Hızlı servis bizim için en önemli nokta olduğundan bir kaç saatlik süre içinde çalışmamız bitiyor. Ama biz sizlere daha da iyi hizmet vermek için uzun sürecek tamir ve bakımların bir kısmını cihazı servisimize getirerek yapıyoruz. Asıl hizmet kalitemiz de burada bir kez daha ortaya çıkıyor. Mesela buzdolabınızı servise getirmişsek ve tamiri 1 gün daha sürecek ise biz pazartesiyi beklemeden pazar günü arkadaşlarımızla Vestel marka eşyanızın gerekli tamir veya bakımını belki de yedek parça değişimini yapıyoruz. Çalışma biter bitmez size hemen buzdolabınızı veya örnek olarak Vestel klimanızı adresinize kadar tekrar getiriyoruz.

Hızlı Vestel servisi Cerrahpaşaİşte bu çalışmalardan ötürü Cerrahpaşa Vestel servisi olarak bizi seçiyorsunuz. Sizlerden gelen bu güzel sözlerin karşılığını vermek için bu kadarla kalmıyoruz. Her geçen gün gerek hızımızı gerek kalitemizi gerek çalışan sayımızı ve eğitimlerimizi hep arttırıyoruz.

Vestel Cerrapşa tamir servisiSiz değerli Cerrahpaşa Vestel kullanıcıları, eğer herhangi bir Vestel cihazınız bozulmuşsa, yıllık bakımı gelmişse, yedek parçası değişecekse ve eğer bizimle çalışmamışsanız buyrun bizi test etmeniz için fırsat. Telefon numaramızdan yani (0212) 534 66 30 bizi arayın ve sonra arkanıza yaslanıp kesinlikle dert etmeyin. Çünkü biz gerekli bütün herşeyi hem de size yük olmadan hallediyoruz. Bunun için de biz kesinlikle ama kesinlikle fazla ücret talep etmiyoruz. Emeğin karşılığı neyse sadece onu talep ediyoruz. Ayrıca servis fiyatlarımız piyasayla tamamen eşdeğerdedir.

Cerrahpaşa Vestel Servisini Çağırın

Cerrahpaşa Vestel servisi telefonBunları bir çok Cerrahpaşalı müşterimiz bildiği için 1998 yılından bu yana %100 olan müşteri memnuniyetini hiç aksatmamaya çalışıyoruz.

Siz de eğer Cerrahpaşa Vestel servisi arıyorsanız başka yerlere bakmanıza gerek yok. Biz size bir telefon uzaklığındayız. En yakınınızdayız. Kalitemizi gördükten sonra sizlerin de yorumlarını dinlemekten büyük memnuniyet duyacağız.

Cerrahpaşa Wikipedia maddesine bakmak için tıklayın : Wikipedia Cerrahpaşa
Google haritalarda Cerrahpaşa haritası için tıklayın : Cerrahpaşa harita
Facebook sayfamız için tıklayın : Fatih Vestel Facebook

Saygılarımızla

Cerrahpaşa Vestel Servisi
(0212) 534 66 30
http://www.fatihvestelservisi.com

Share Button
Call Now ButtonTIKLA ARA