Çapa Vestel Servisi – Sizin Servisiniz

Fatih Çapa Vestel ServisimizÇapa Vestel servisi arayan değerli kullanıcılarımıza aradıkları servisi sunmaktan dolayı gururluyuz. Çünkü Vestel kullanıcıları cihazı bozulduğunda ve bakımını yaptırdığında şıp diye telefona cevap veren, hemen servis kaydını oluşturan, teknik servisi hemen adrese yönlendiren ve gerekli çalışmayı titiz şekilde yapan bir Vestel servisi istiyor. Özellikle Fatih ve Çapa sakinleri gözlemlerimize göre bu şekilde düşünüyor.

İşte biz de bu şekilde Çapa’da hizmet veren bir Vestel servisiyiz. Özelliklerimize gelince şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Aradığınızda karşınızda muhatap alacağınız yetkili bir arkadaşımız olur
  2. Arıza veya bakım kaydınız hemen alınır
  3. Servisteki arkadaşlarımızın yoğunluğuna göre hemen verdiğiniz adrese yönlendirilir
  4. Tamirde orjinal parça kullanılır
  5. Cihazınızı en kısa zamanda tekrar rahatlıkla kullanabilmeniz için çalışmamızı en hızlı şekilde yaparız
  6. Fiyatlarımız her zaman en uygun düzeydedir.
  7. Bakımlarımızda önerilen, orjinal ve kaliteli malzemeler kullanırız.
  8. Uzun yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz.

İşte bu nedenlerden dolayı biz Çapa Vestel servisini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Tüm bunların yanında en önemli bir şeyi daha hatırlatmak gerekirse tüm bakım ve arıza hizmetimiz tamamen garantilidir. Yani kalite ve deneyimin yanında garanti de almış oluyorsunuz.

Çapa Vestel Servisi tamirVestel marka her türlü cihaz hem yerli marka olmasından dolayı hem de gerçekten dayanıklı olmalarından dolayı sadece Çapa sakinleri değil tüm ülkede bir çok kişinin tercihini oluşturuyor. Vestel marka kombi olsun, klima olsun, beyaz eşya veya ankastre ürünler olsun her türlü cihaz uzun süre dayanıklılığını koruyor. Ancak her elektronik eşya gibi bunların da bir ömrü var. Bu cihazların ömrünü uzatmak sizin elinizde. Bunun için öncelikle bozulmuşsa çok beklemeyin, bizim gibi deneyimli bir Vestel servisini arayın. Bakımlarını ise en az yılda 1 kere yaptırın. Ondan sonrası zaten sizin cihazınızı kullanış biçimize bağlı.

Çapa Vestel Bakım & TamirBu şekilde yaparak Çapa’da oturan değerli Vestel kullanıcıları makinenizin ömrünü uzatmış olursunuz. Hem ileriki yıllarda yeni makine alarak masraf yapmazsınız hem de cihazınız tam kapasite çalışmış olur. Şunu da hemen ekleyelim, bakımı yapılmayan herhangi bir marka cihaz mikrop ve bakterilerin yuvası haline gelir ve sağlığınızı tehdit eder. Mesela Vestel klimalarda (tabii herhangi marka klimalar dahil) filtre temizliği ve derinlemesine temizlik olmazsa, filtrelerde biriken toz ve bakteriler klimanız çalışınca odanıza doluşursa tabii ki sağlıksız olur.

Wikipedia Çapa maddesine bakmak için tıklayın : Wikipedia Çapa
Google haritalarda çapa haritası için tıklayın : Çapa harita
Facebook sayfamız için tıklayın : Fatih Vestel Facebook

Çapa Vestel Servisi
(0212) 534 66 30
http://www.fatihvestelservisi.com

Share Button
Call Now ButtonTIKLA ARA